Змагання, Риболовля

Команда CarpDrive впевнено перемогла на змаганнях в Карпатах

Команада карп драйв перемога на змагання в Карпатах

Команда Карп Драйв СКК Сазан в складі 4 чоловік (див. титульне фото) прийняла участь в Благодійних змаганнях за Кубок ДКК. Подія відбулась в чудовому місці в Карпатах на водоймі Доброгостів з 21.09. по 25.09.22р, — повідомили рибалки на своєму каналі youtube.

Практично для нас це було перше знайомство з водоймою і нам вдалося знайти ключик до цієї досить складної водойми з цікавими рельєфами дна і з незрозумілим ходом риби“, — розповіли учасники змагань.

З першої доби змагань рибалки взяли лідируючу позицію, і до завершення змагань, постійно нарощували відставання від 2-го та 3-го місця.

“Ми здобули впевнену перемогу на змаганнях з відривом понад 130 кг від другого місця, а також поставили новий рекорд водойми в форматі змагань по загальній вазі в 250 кг!Big Fish другої доби з вагою риби 10,55 кг. Big Fish четвертої доби з вагою риби 12,525 кг.

І це все ми зробили завдяки злагодженій роботі команди, гарного настрою, якісних кормів ТМ Carp Drive і звичайно нашим славним воїнам ЗСУ!”, — написали переможці.

Відеоогляд із благодійних змаганнях коропової риболовлі за Кубок ДКК дивіться нижче, всім приємного перегляду:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *